Meniu

SONY DSC-HX350B

0 atsauksmes
SONY DSC-HX350B
  • SONY DSC-HX350B
  • SONY DSC-HX350B
  • SONY DSC-HX350B
  • SONY DSC-HX350B
Cena: 326 €
Daudzums:
Piegades laiks: 3 - 5 dienas
Preču saņemšanas veids:

 ofisā par brīvu​!

 ​Rīga - 5 €
 Latvija (0,50kg) - 6 €

Pasūtīt atzvanu
Параметры
Ražotajs Sony
Fotokameras tips Digitālais fotoaparāts
Matricas tips CMOS
Sensora izmērs 1/2.3
Megapikseļu skaits, Mpx 20.4
Maksimālā attēla izšķirtspēja 5184 x 3456
Maksimālā video izšķirstspēja 1920 x 1080
Optika ZEISS Vario Sonnar T
Optiskais palielinājums x 50
Digitālais palielinājums x 200
Auto / Manuālais fokuss Jā/Jā
Ekspozīcijas kompensācija +/- 2 EV / 1/3
Jūtīgums (ISO) AUTO, 80 – 3200
Baltās krāsas balanss
Aizvara ātrums, sek 4 - 1/4000
Automātiskais taimeris, sek 2 / 10
Ekrāna tips TFT LCD
Ekrāna diagonāles garums (collas) 3
Skatu meklētājs
Fotoattēla formāts JPEG
Video formāts AVCHD / MP4
Atmiņas karte Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PROHG Duo, Memory Stick Micro2, Memory Stick Micro (Mark2)2, SD,SDHC, SDXC,
USB 1
HDMI Micro HDMI
Barošanas veids Akumulators
Krāsa Melna
Garantija, gadi 2
Vērtējums:         

Garantija Un Atteikuma Tiesības

Preču garantija

Visām Brivi.lv pārdotajām precēm, tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija vismaz 2 gadi. Garantijas termiņš ir norādīts izvēlētās preces aprakstā. Saņemot preci, Jūs saņemiet garantijas apliecību ar atrunātiem garantijas nosacījumiem.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: modeļa nosaukums, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiks atzīts pār spēkā neesošu.

Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem. Šajā gadījumā Jums ar garantijas apliecību un ar preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem/u jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

Garantija tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktu noteikumiem.

 

Preces pieņemšana atpakaļ

Klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

 

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu vai pa tālruni 67 81 31 80 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu.

Ja Jums ir jautājumi lūdzu rakstiet.

 

Sakarā ar firmas darbības paplašināšanos SIA Brivi.lv pārņem visas garantijas saistības no SIA Lexton. Visi klienti, kam ir garantijas saistības ar SIA Lexton, var pilvertīgi griezties SIA Brivi.lv garantijas servisā.

 

Brivi.lv © 2006 - 2019