Meniu

ARISTON AQS73D 29 EU/B

0 atsauksmes
ARISTON AQS73D 29 EU/B
Cena: 393 €
Daudzums:
Piegades laiks: 5 - 10 dienas
Preču saņemšanas veids:

 ofisā par brīvu​!

 ​Rīga - 5 €
 Latvija (75,00kg) - 26 €

Pasūtīt atzvanu
Параметры
Ražotajs Ariston Hotpoint
Mašīnas ielādes tips frontālā ielāde
Elektroenerģijas klase A+++
Mazgāšanas klase B
Žāvēšanas efekt. klase A
Centrifūgas apgriezienu skaits, rpm 1200
Veļas ietilpība, kg 7
Žāvētājs
Elektroenerģijas patēriņš gadā, kw 175
Vadība Elektroniskā
Displejs
Programmu skaits 16
Fuzzy Logic
Tvaika apstrāde
Atliktā starta taimeris
Viegla gludināšana
Putu rašanās kontrole
Veļas tvertnes līdzsvaras kontrole
Aizsardzība pret noplūdēm
Drošības funkcijas Automātiskā durvju bloķēšana
Bērnu aizsardzības funkcija
Tvertnes materiāls Polyplex
Trokšņa līmenis (dB) 56 - 76
Krāsa Balta ar sudrabotu lūku
Augstums, mm 850
Platums, mm 595
Dziļums, mm 446
Vērtējums:         

Garantija Un Atteikuma Tiesības

Preču garantija

Visām Brivi.lv pārdotajām precēm, tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija vismaz 2 gadi. Garantijas termiņš ir norādīts izvēlētās preces aprakstā. Saņemot preci, Jūs saņemiet garantijas apliecību ar atrunātiem garantijas nosacījumiem.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: modeļa nosaukums, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiks atzīts pār spēkā neesošu.

Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem. Šajā gadījumā Jums ar garantijas apliecību un ar preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem/u jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

Garantija tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktu noteikumiem.

 

Preces pieņemšana atpakaļ

Klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

 

Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu vai pa tālruni 67 81 31 80 un norādīt pasūtījuma numuru un datumu.

Ja Jums ir jautājumi lūdzu rakstiet.

 

Sakarā ar firmas darbības paplašināšanos SIA Brivi.lv pārņem visas garantijas saistības no SIA Lexton. Visi klienti, kam ir garantijas saistības ar SIA Lexton, var pilvertīgi griezties SIA Brivi.lv garantijas servisā.

 

Līdzīgi produkti
Brivi.lv © 2006 - 2018